تلاش هیوندای برای عرضه مدل هیدروژنی ارزان در سال 2018

0
(0)

هیوندای تلاش می‌کند تا مدل کاملاً جدید هیدروژنی را در سال 2018 و با بهایی برابر با نصف قیمت هیوندای توسان سلول سوختی معرفی نماید.

2 8 تلاش هیوندای برای عرضه مدل هیدروژنی ارزان در سال 2018


 یک منبع کره‌ای می‌گوید که این خودرو در یک رخداد ملی در کره‌ی جنوبی که تلاش دارد تا هدف دولت این کشور برای داشتن 10 هزار خودروی سلول سوختی تا سال 2020 شروع کند معرفی خواهد شد.
 جزئیاتی نظیر نوع بدنه و اینکه هزینه و بهای این خودرو چگونه نصف توسان سلول سوختی خواهد بود هنوز نامعلوم است و تنها چیزی که ما می‌دانیم این است که ظاهراً خودروی مورد بحث محدوده‌ی حرکتی 600 کیلومتری خواهد داشت که بهبودی دراماتیک نسبت به محدوده‌ی حرکتی 415 کیلومتری توسان محسوب می‌شود.

3 8 تلاش هیوندای برای عرضه مدل هیدروژنی ارزان در سال 2018


 انتظار می‌رود که بهای این خودرو در کره جنوبی 60 میلیون وون (حدود 54 هزار دلار) باشد اما پس از یارانه‌های داخلی قیمت خودرو به‌طور چشمگیری کاهش خواهد یافت و به حدود 32.5 میلیون وون (حدود 29 هزار دلار) خواهد رسید.
 در ایالات‌متحده توسان سلول سوختی تنها با شرایط لیزینگ سه‌ساله در دسترس بوده و اقساط ماهیانه آن 499 دلار است. اگر مدل جدید سلول سوختی هیوندای در آمریکا ظاهر شود انتظار می‌رود که بهایی مشابه بهای تقریباً 60 هزار دلاری تویوتا میرای داشته باشد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

هیوندای آزرا گرنجور 2020 یک تغییر بزرگ…!

0 (0) هیوندای اولین بار در سال 1986 بود که مدل آزرا/گرنجور را به عنوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد هیوندای