لبخند هیوندای توسان فیس لیفت 2019 به دوربین!

0
(0)

اخیراً نمونه‌های پیش‌تولیدی هیوندای توسان 2019 که مشغول تست و بررسی در آب‌وهوای سرد بوده‌اند توسط عکاسان صنعتی مشاهده شده‌اند. این نسخه فیس لیفت که پوشش‌های استتاری سنگینی دارد از جلوپنجره متفاوت و چراغ‌های به‌روز شده‌ای بهره می‌برد. همچنین انتظار داریم سپر جلو نیز تغییر کند اما خب پوشش‌های بکار رفته کار خود را به خوبی انجام داده و نمی‌توانیم چیزی را ببینیم.

1119 لبخند هیوندای توسان فیس لیفت 2019 به دوربین!

بخش عقب خودرو نیز تغییرات کمی خواهد داشت زیرا قبلاً طراحی خوبی داشته اما هیوندای بازهم باعث شده کار را به حدس و گمان بکشانیم. با توجه به اینکه توسان یک فیس لیفت ساده خواهد داشت بنابراین انتظار داریم برخی به‌روزرسانی‌های عادی همچون چراغ‌های جدید و سپر اصلاح شده را مشاهده کنیم. اگرچه انتظار داریم تغییرات ظاهری توسان 2019 کم باشند اما تصاویر منتشر شده تغییرات قابل‌توجهی را در کابین نشان می‌دهند. همان‌گونه که می‌بینید این خودرو دارای داشبورد کاملاً جدید و سیستم اطلاعات سرگرمی متفاوتی است که انتظار می‌رود شبیه نمونه بکار رفته در i30 باشد. تغییرات بصری احتمالاً در برخی نقاط دیگر نیز اعمال خواهند شد و اگر ببینیم سیستم‌های کمک‌راننده و دکمه‌های جدید به توسان فیس لیفت اضافه شده‌اند تعجب نخواهیم کرد.

1120 لبخند هیوندای توسان فیس لیفت 2019 به دوربین!

انتظار داریم طیف پیشرانه‌ها تغییری نکنند اما احتمالاً برخی بهبودها را برای افزایش کارایی و راندمان خواهیم دید. مدل کنونی از پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری 164 اسبی و همچنین نسخه 4 سیلندر 1.6 لیتری توربوی 175 اسب بخاری استفاده می‌کند. جدای از این‌ها احتمال معرفی هیوندای توسان N پرفورمنس نیز وجود دارد. هنوز اطلاعات زیادی در دسترس نیست اما اتو اکسپرس ادعا می‌کند یکی از مدیران این شرکت در زمان عرضه نسل جدید سانتافه این اخبار را تأیید کرده است. گفته می‌شود این کراس اوور پرفورمنس اوایل سال آینده معرفی خواهد شد و پیشرانه 4 سیلندر 2 لیتری توربوی موجود در i30 N را به همراه خواهد داشت. این پیشرانه قدرت 271 اسب بخاری و گشتاور 378 نیوتون متری دارد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

هیوندای توسان بهتر است یا نیسان قشقایی و رنو کجار؟

0 (0) بررسی و مقایسه وسایل نقلیه همرده با یکدیگر می‌تواند بسیار جذاب و خواندنی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد هیوندای