معرفی هیوندای سوناتا پلاس ادیشن جدید 2018

0
(0)

درحالی‌که نسخه‌های پیش از فیس لیفت هیوندای سوناتا در کشورمان قیمت‌های نجومی پیدا کرده‌اند و به قیمت خودروهای لوکس جهانی فروخته می‌شوند، این شرکت کره‌ای یک‌بار دیگر به‌روزرسانی‌هایی را برای این خودرو تدارک دیده است. این به‌روزرسانی‌ها باعث افزوده شدن تجهیزات جدید به سوناتا شده ولی قیمت خودرو کاهش یافته یا بدون تغییر باقی مانده است. مدل جدیدی که از سایر نسخه‌ها متمایز می‌شود در نام خود یک پلاس (به سیاق دنا پلاس!) اضافه دارد. بدین ترتیب ارزان‌ترین نسخه هم‌اکنون سوناتا SEL+ است که قیمت پایه 23700 دلاری دارد.

1760 1024x682 معرفی هیوندای سوناتا پلاس ادیشن جدید 2018

به لطف استفاده از جلوپنجره اسپورت و همچنین وجود شارژ بی‌سیم گوشی، غربیلک فرمان گرم شونده، سیستم تهویه دو ناحیه‌ای و… این نسخه ارزش افزوده بیش از 500 دلاری دارد. همین داستان درباره مدل اسپورت پلاس نیز صادق است. این خودرو قیمت 24800 دلاری داشته اما با سفارش پکیج تکنولوژی قیمت به 25400 دلار می‌رسد. این نسخه دارای تجهیزات کمک‌راننده بیشتر همچون ترمز اضطراری خودکار، دستیار حفظ خودرو بین خطوط و کروز کنترل هوشمند با عملکرد توقف و حرکت می‌باشد.

1761 1024x682 معرفی هیوندای سوناتا پلاس ادیشن جدید 2018

اما مدل بعدی در خانواده سوناتا نسخه لیمیتد با پکیج تکنولوژی است که قیمت پایه 27400 دلاری دارد. این نسخه دارای تمامی تجهیزات یاد شده مدل‌های قبلی بوده و البته ارزش افزوده آن در مقایسه با تریم فعلی این خودرو بیش از 1000 دلار می‌باشد. اما درباره سوناتا لیمیتد اولتیمیت پکیج پلاس جدید باید گفت که قیمت پایه 26433 دلاری داشته و جالب آنکه قیمت آن 600 دلار کمتر از قبل است! این نسخه دارای همان ویژگی‌های بدنه مدل‌های قبلی بوده و همچنین از سانروف پانورامیک سود می‌برد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

هیوندای آفرود سانتافه

0 (0) هیوندای معرفی کانسپت‌های ویژه خود برای نمایشگاه SEMA را از همین الان شروع …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
تماس با ما