چراغ سبز هیوندای به توسان و کنا N

0
(0)

آلبرت بیرمن رئیس بخش پرفورمنس N هیوندای تأیید کرده که برنامه‌هایی برای تولید کراس اوورهای اسپورت توسان و کنا N وجود دارد. ما قبلاً از برنامه‌های این خودروساز کره‌ای برای تولید نسخه اسپورت تر توسان آگاه بودیم اما هم‌اکنون فهمیدیم که کنا نیز اسپورت تر خواهد شد.

210 1024x576 چراغ سبز هیوندای به توسان و کنا N

هر دو خودرو از پیشرانه‌های قدرتمندتر، ترمزهای بزرگ‌تر، تنظیمات گیراتر سیستم تعلیق و کیت بدنه مخصوص بهره خواهند برد. تا این لحظه مشخص نیست که کدام‌یک از دو خودرو ابتدا عرضه خواهند شد اما قبلاً هیوندای تأیید کرده توسان و کنا N اولویت بالایی برای بخش پرفورمنس کمپانی ندارند.
بخش N هیوندای وظیفه تولید مدل‌های گران‌بهاتر را بر عهده داشته و باید درک مشتریان از این برند را تغییر دهد. شاسی بلندهای اسپورت نقشی حیاتی در این حرکت داشته اما در این لحظه اولویت زیادی برای تولید آن‌ها وجود ندارد.

211 1024x576 چراغ سبز هیوندای به توسان و کنا N

رئیس هیوندای استرالیا می‌گوید:

ما امیدواریم برند N چیز جدیدی را به مدل‌های شرکت اضافه کند. می‌خواهیم درک مشتری نسبت به این برند را تغییر دهیم اما نمی‌توانیم این موضوع را در یک شب انجام دهیم. هر زمان که ما تحقیق می‌کنیم، می‌فهمیم درک مشتری همیشه این بوده که هیوندای ارزان‌ترین خودروها را می‌سازد. خودروهای خوب اما ارزان‌قیمت. من امیدوارم برند N تأثیر خوبی روی محصولات داشته باشد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

تولید نسخه خاص هیوندای توسان Night

0 (0) با اضافه کردن رینگ‌های آلیاژی مشکی 19 اینچی، پوشش مشکی آینه‌های جانبی و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!
تماس با ما