کرمان موتور و النترای مونتاژی 170 میلیونی!

0
(0)

کرمان موتور که اخیراً توانسته با واردات عمده محصولات هیوندای، بازار بزرگ کشور را از آن خود کند اکنون به دنبال مونتاژ محصولات بیشتری از این شرکت کره‌ای همانند النترا است. معاون بازاریابی کرمان موتور، با اعلام اینکه این شرکت به علت ماهیت تولیدی خود مایل به مونتاژ بیشتر محصولات هیوندای است اعلام کرد که مونتاژ النترا از سال آینده با این رویکرد با همین آپشن های موجود به‌جز ایربگ زانو شروع خواهد شد.

Hyundai Elantra 2016 2017 2 کرمان موتور و النترای مونتاژی 170 میلیونی!

این شرکت قصد دارد تا 20 هزار دستگاه النترا و اکسنت را در ایران مونتاژ نماید. قیمت النترای مونتاژ نیز کمتر از 170 میلیون تومان اعلام شده است که تقریباً هیچ نشانی از مزیت تولید داخل در آن به چشم نخواهد آمد و به نظر تنها برای بهره حداکثری از سود این خودرو به خط تولید می‌رود.

Hyundai Elantra 2016 2017 1 کرمان موتور و النترای مونتاژی 170 میلیونی!

کرمان موتور اخیراً و در هیاهوی افزایش تعرفه‌های واردات خودرو و در غیاب نهادهای نظارتی مؤثر، سردمدار گرانی در بازار خودرو شده و با هیچ حساب و کتابی نمی‌توان قیمت‌های خودروهای این شرکت را توجیه نمود. النترا پیش از کسب نمایندگی توسط کرمان موتور با قیمتی حدود 120 میلیون به فروش می‌رسید. قیمت جهانی النترا بین 13 هزار دلار برای نسخه SE تا 19 هزار دلار برای تریم های اسپرت و لیمیتد متغیر است که بسیار با قیمت آن در داخل ایران فاصله دارد.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

بین 1 تا 5 ستاره نمره دهید

همچنین ببینید

کانسپت GV80، نقطه جدایی جنسیس از هیوندای!

0 (0) مدیر طراحی جنسیس آقای لوک دانکر ولک اعلام داشت این کمپانی در حال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با امداد هیوندای